Trampki możesz nosić praktycznie do każdej luźniejszej stylizacji. Załóż je do leginsów, jeansów, a nawet spódniczki czy sukienki. Połączenie sukienki z trampkami jest ostatnio bardzo modnym rozwiązaniem. Niskie trampki sprawdzą się w tym wypadku najlepiej. Najbardziej uniwersalne są modele odsłaniające kostkę.

Możesz je nosić na bosą stopę albo założyć krótkie skarpetki. Innym modnym wyborem są trampki długie. Do sukienki raczej się nie nadają, ale wyglądają bardzo efektownie, gdy wywiniesz je na zewnątrz. Wiele osób zakłada je też bez wywijania, a sznurowadła zawiązuje do połowy łydki. Trampki uchodzą za obuwie bardziej dziewczęce niż tradycyjne buty sportowe.

Są delikatniejsze i bardziej uniwersalne. Szczególnie dobrym rozwiązaniem dla kobiet są trampki slip-on. To modele występujące bodaj jedynie w wersji damskiej. Są wygodne, bo nie wymagają wiązania i prezentują się bardzo dziewczęco. Jeśli chcesz wyglądać szczególnie wiosennie, postaw na trampki z kwiatowymi motywami.

Znajdziesz mnóstwo interesujących modeli, które będą idealnie pasować do kwietniowych i majowych kreacji. Delikatne nadruki na białych trampkach albo intensywne zdobienia na modelach zielonych i czerwonych pozwolą Ci wybrać wiosenne obuwie najlepiej dopasowane do Twojego gustu. Natomiast z ponadczasowych rozwiązań, zawsze warto postawić na trampki białe albo czarne. Będą świetnie pasować do niemal każdej stylizacji. Możesz spokojnie kupić droższy model, bez obaw o to, że buty nie będą wykorzystywane.

www.wolnomularz.pl