Podobno buty sprzedają się w sieci wyjątkowo dobrze. Niektórzy kupują obuwie tylko w ten sposób, choć nie brakuje też osób, które po jednym takim zakupie stwierdzają, że już nigdy więcej nie spróbują shoppingu online. Kupowanie butów w sieci ma z pewnością wiele zalet. Najważniejsza z nich to wygoda.

Nie musisz nigdzie się ruszać – nie tracisz czasu ani pieniędzy na dojazd. Chodzenie po galeriach może zająć nawet kilka godzin. Tymczasem w sieci po prostu wchodzisz z jednej strony na inną i przeglądasz kolejne propozycje. Trudno o wygodniejsze i szybsze rozwiązanie.

Buty możesz kupić nawet leżąc z tabletem w łóżku. Niestety kupowanie w sieci ma też minuty, o których warto pamiętać. Przede wszystkim weź pod uwagę to, że różne sklepy mają różne tabele rozmiarów. Zapewne zwykle kupujesz buty o podobnych rozmiarach, ale zdarza się, że czasem trzeba kupić parę o numer mniejszą lub większą niż zwykle, bo każdy producent ma trochę inne standardy.

To oznacza, że nawet jeśli na co dzień nosisz rozmiar 42 i takie buty kupujesz od paru lat, to i tak nie powinieneś się dziwić, jeśli następnym razem będzie trzeba kupić 41. Jeśli kupisz niewłaściwy rozmiar w sieci, but będzie trzeba odesłać. Niektórzy radzą sobie z tym problemem w ten sposób, że zamawiają od razu kilka rozmiarów, np. od 41 do 43.

Następnie pozostaje wybrać najlepiej dopasowaną parę i resztę odesłać. Przesyłka to kilkanaście złotych, więc taki zabieg wciąż może się okazać bardziej opłacalny niż wycieczka do galerii.

www.gemsandstamps.it